KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271042
nr 1327 1042
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Skog". Signerad. Olja på duk, oramad, 105x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:20:00
11/5 22:29:46
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano